POSTS
30
Temmuz 2018
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
Massivedynamic.co

Tasarım, Kalıplar ve Kumaşın Mükemmelliği !

1986 yılında kurulduğu andan itibaren erkek hazır giyim sektörüne yön veren Damat, modayı bir hayat tarzı haline getirerek, doğru fiyatlama ve kaliteli ürün stratejilerinin birleşimi olan “Ulaşılabilir Lüks” kavramını oluşturarak kendi segmentinde saygın bir yer edinmiştir.
İnovasyon

Damat, lüksü teknoloji ile harmanlayarak zamanın ötesinde koleksiyonlar sunmaktadır.

Kalıp

Her beden tipine uyum sağlayan kusursuz kalıp seçenekleri ile Damat her tarzdan erkeğin ortak noktası olmuştur.

Tasarım

Damat, tüm koleksiyonlarında zamansız tasarımların adresi olmuştur.

Kumaş

Damat; Loro Piana, Marzotto, Guabello, Marlane, Duca Visconti, Canclini ve Leggiuno gibi dünyanın en kaliteli kumaş üreticileri ile çalışmaktadır.

Kusursuz Kalıpları Keşfedin!

Damat Formal

“Klasik” tanımını en yenilikçi ve modern biçimde yeniden yapılandıran Damat ‘Gold Label’; iş hayatında güç, zarafet ve tarzın yeni sembolü oluyor

Damat Casual

Yeryüzünün en güzel renklerini üzerinize taşıyan Damat 'Red Label'; zengin ve rahat koleksiyonu ile gününüzün her saatine eşlik ediyor.

Damat Ceremony

En özel günleriniz için tasarlanmış Damat Ceremony Serisi, usta terzilerin elinden çıkan kusursuz kalıplarıyla bugünün krallarına lüksü sunuyor.

Moda, tasarım ve mühendislik eksenindeki altın dengeye ulaşan Damat, doğduğu topraklardan ilham alarak modern tasarımları ve ulaşılabilir fiyatları ile lüksü yeniden tanımlıyor.

Online Mağaza

Dünyanın birçok noktasına ulaşıyoruz.