POSTS
30
Temmuz 2018
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
Massivedynamic.co
Kurucu Ortaklar

  • Text Hover
Süleyman Orakçıoğlu
Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.
1986 yılında ORKA Tekstil San. ve Turizm Ticaret A.Ş.’yi kuran Orakçıoğlu, ORKA Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır.

1998 yılında Anadolu Basın Birliği tarafından “Yılın Sanayici ve İşadamı” ödülüne layık görülen Süleyman Orakçıoğlu’na, 2000 yılında Akdeniz Gazeteciler Derneği tarafından da “Yılın İşadamı” ödülü verilmiştir.

Süleyman Orakçıoğlu 2004 yılında sektörel gelişmelere yaptığı katkılardan dolayı Ernst & Young tarafından verilen ‘Yılın Girişimci’ Ödülünü kazanmıştır. Orakçıoğlu, Avrupa’nın en başarılı 30 girişimcisinden biri olarak Danimarka’da yer alan Aarhus Üniversitesi öğrencileri tarafından seçilen ‘Yenilikçi Avrupa’ projesinde yer almıştır. Sektörün gelişmesinde aktif olarak birçok rol almıştır. Birleşmiş Markalar Derneği Kurucu Başkanlığı görevini yürütmüştür. Halen, İstanbul Sanayi Odası üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.


  • Text Hover
Halidun Orakçıoğlu
Orka Holding Yönetim Kurulu Eş Başkanı
Halidun Orakçıoğlu Orka Holdin'in Kuruluşundan bu yana Yönetim Kurulu Eş Başkanlık görevini sürdürmekte ve üretim sürecinde mimari, grafik ve tasarım gibi tüm görsel kreatif projelerin yürütülmesi görevlerini yürütmektedir.

  • Text Hover
Osman Arar
Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Koordinatör
Osman Arar, İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Bölümü mezunudur.

Tekstil ve hazır giyim sektöründe 32 senedir aktif olarak görev alan Osman Arar, Orka Holding bünyesinde Yönetim Kurulu Üyeliğinin yanı sıra Genel Koordinatörlük görevini de sürdürmektedir. 

Deneyimleriyle sektörde pek çok ödüle layık görülen Osman Arar, Başkent Grubu tarafından 2008 yılında “Yılın CEO”su seçilmiştir.